NINÔ II

Malý rozměr a velký výkon.

POS Nino II je elegantním a moderní pokladní systém. Je vybaveno procesorem Bay Trail J1900 a standardně SSD diskem. Nino II nabízí dodatečný výkon a vysokou spolehlivost.

Je ultra-kompaktní, plně nastavitelný POS, specialitou je možnost sklopené hlavního displeje. Díky tomu se výborně se hodí pro většinu maloobchodní prodejen, ale i stánků a restaurací.

Také Nino II je bez ventilátoru, je ideální pro drsné prostředí, kde se tak nezanáší ventilátory. Pasivní chlazení splňuje požadavky na nízkou spotřebu energie a malou uhlíková stopu.

Má 14 palcový dotykový displej formátu 16:9 a je navržen tak, aby šetřil prostor při zachování všech POS funkcí. Díky zcela flexibilní a nastavitelné kyvné vidlici, která je připojena k hliníkového odlitku základny (integrovaný zdroj napájení), je možné systém sklopit nebo upravit v úhlu 0° až 90°. Jako plochý může být připevněn na konzolu, nebo ho můžeme upevnit na stěnu nebo sloup (montážní sady, i upevnění VESA, jsou k dispozici).

Je to ideální společník pro všechny typy obchodů a obchůdků, pro rychlé občerstvení typu fast food, a pro mobilní nasazení v tržnicích, ale i v automobilech.

Podporované operační systémy: Windows, Linux, Android